X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Anadolujet Tıp Bayramını Erken Kutladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Anadolujet Tıp Bayramını Erken Kutladı

  • Giriş Tarihi: 9.3.2015 15:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
ANADOLUJET, 14 MART TIP BAYRAMI’NA SAYILI GÜNLER KALA; SAĞLIK PERSONELİNİ UNUTMUYOR. GECE GÜNDÜZ DEMEDEN BÜYÜK BİR ÖZVERİ İLE ÇALIŞAN TÜM SAĞLIK PERSONELİNE, ÖZEL BİR KAMPANYA İLE TEŞEKKÜR EDİYOR.
Anadolujet Tıp Bayramını Erken Kutladı

AnadoluJet, 14 Mart Tıp Bayramı’na sayılı günler kala; sağlık personelini unutmuyor. Gece gündüz demeden büyük bir özveri ile çalışan tüm sağlık personeline, özel bir kampanya ile teşekkür ediyor.
AnadoluJet’in mobil uygulamalar hariç tüm satış kanalları üzerinden 9- 14 Mart 2015 tarihleri arasında uçak bileti alan sağlık çalışanları, 15 Mart - 7 Nisan 2015 tarihleri arasında yüzde 25 indirimli uçuyor.
Sağlık personeli ve sağlık personeli ile birlikte seyahat eden yakınlarını da kapsayan kampanya Ankara - , Gazipaşa ve KKTC karşılıklı uçuşları ile ortak uçuşlar hariç tüm AnadoluJet direkt ve aktarmalı uçuşlarında geçerli olacak. Aynı rezervasyonla en fazla 9 kişinin faydalanabildiği kampanyadan yararlanmak isteyen sağlık çalışanlarının, avantajlı biletme sonrası check-in sırasında Sağlık Bakanlığı’nın vermiş olduğu kimliklerini yanlarında bulundurması ve göstermeleri gerekmektedir.