X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Beylikdüzü’nün Çınarları Yaşlılar Haftasında Unutulmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Beylikdüzü’nün Çınarları Yaşlılar Haftasında Unutulmadı

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:26
BEYLİKDÜZÜ BELEDİYESİ SAĞLIK İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ İLE KADIN VE AİLE HİZMETLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ, YAŞLILAR HAFTASI DOLAYISIYLA EVLİLİĞİNDE 50 YILINI DOLDURMUŞ ÇİFTLERİ EVLERİNDE ZİYARET ETTİ.
Beylikdüzü’nün Çınarları Yaşlılar Haftasında Unutulmadı

Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü ekipleri, Yaşlılar Haftası dolayısıyla evliliğinde 50 yılını doldurmuş çiftleri evlerinde ziyaret etti. Beylikdüzü Belediyesi Başkan Yardımcısı Emel Turan, “Bir yastıkta kocadınız, sizlere sağlıklı ve huzurla geçen bir ömür dileriz” dedi ve yaşlı çiftlere ortopedik yastık hediye etti.
Yaşlılar Haftası, Beylikdüzü’nde hoş bir anıya dönüştü. Yaşlı çiftleri evlerinde ziyaret eden Beylikdüzü Belediyesi Sağlık İşleri Müdürlüğü ile Kadın ve Aile Hizmetleri Müdürlüğü çalışanları, çiftlerle sohbet etti. Evliliğinde 50 yılını dolduran yaşlıları hoş bir sürprizle karşılayan Beylikdüzü Belediye Başkan Yardımcısı Emel Turan, Sağlık İşleri Müdürü Fatma Hoşgöz ve ekibi, her biri tarihe ışık tutan çiftlerin hem mazide kalan günlerini dinledi hem de onlara iyi dileklerini sundu, günün anısına ise ortopedik yastık hediye etti. Ziyaretlerden oldukça memnun oldukları gözlenen yaşlı çiftler, belediye ekiplerine teşekkür ederek hizmetleri takip ettiklerini belirtti. Sağlık İşleri Müdürü Hoşgöz, bünyelerinde verilen sağlık projeleri hakkında çiftleri bilgilendirerek “Herhangi bir ihtiyacınızda bize ulaşmanız yeterli. Size koşullarından el verdiği sürece en konforlu hizmeti vermeye hazırız” dedi. Müdürlük olarak çalışmaların devam edeceğini de belirten ekip, yaşlı vatandaşları kapsayan birçok yeni proje ile karşılarına çıkacaklarını ifade etti.