X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Sevilen Sunucu Karacan, Mide Küçültme Ameliyatı Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Sevilen Sunucu Karacan, Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

  • Giriş Tarihi: 21.4.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 21.4.2015 11:44
EKRANLARIN SEVİLEN SUNUCUSU VE KOMEDYENİ OKAN KARACAN, GEÇTİĞİMİZ AYLARDA KENDİ ÇABALARIYLA 40 KİLO VEREREK HERKESİ ŞAŞIRTMIŞTI. FAKAT GEÇEN ZAMANDA VERDİĞİ KİLOLARI GERİ ALAN VE ZAMANLA KİLOLARINDAN DAHA DA ŞİKAYETÇİ OLAN OKAN KARACAN SONUNDA AMELİY
Sevilen Sunucu Karacan, Mide Küçültme Ameliyatı Oldu

Ekranların sevilen sunucusu ve komedyeni Okan Karacan, aşırı kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı oldu.
Ekranların sevilen sunucusu ve komedyeni Okan Karacan, geçtiğimiz aylarda kendi çabalarıyla 40 kilo vererek herkesi şaşırtmıştı. Fakat geçen zamanda verdiği kiloları geri alan ve zamanla kilolarından daha da şikayetçi olan Okan Karacan sonunda ameliyat olmaya karar verdi.
Eşinin 33 haftalık hamile olduğunu söyleyen Karaca, yakında bir erkek çocuğu olacağını ve çocuğuyla daha çok ilgilenmek, oyunlar oynamak, sağlıklı bir baba olmak için kısacası hayata tekrardan başlamak için dün sabah saatlerinde 131 kilo ile geldiği Özel Ataköy Hastanesi’nde Op.Dr. Fakı Akın Tarafından RNY Gastric Bypass Mide Bypass Ameliyatı oldu. Ameliyatı başarıyla gerçekleştirilen Okan Karaca’nın yarın taburcu olacağı belirtildi.
RNY GASTRİC BYPASS AMELİYATI NEDİR ?
Roux-en-Y Gastrik Bypass Amerika başta olmak üzere bütün dünyada en sık uygulanan obezite cerrahisi ameliyatıdır. Roux-en-Y Gastrik Bypass hem mide hacmini küçülten hem de emilim kısıtlayan bir ameliyattır. Yediğiniz gıdaların miktarını azaltır,aynı zamanda alınan besinlerin emiliminin bir kısmının azalmasını sağlar. Bütün obezite ameliyatları gibi Roux-en-Y Gastrik Bypass ameliyatı da diyet ve egzersiz ile kilo veremeyen şişman hastalara uygulanır. Roux-en-Y Gastrik Bypass diyetler ve ağır egzersizlerle veremediğiniz fazla kilolarınızı sizi zorlamadan ve çok kısa sürede vermenizi sağlar.