X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Turkcell’den "Torun Tombalak Şenliği"
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Turkcell’den "Torun Tombalak Şenliği"

  • Giriş Tarihi: 20.5.2015 13:58 Güncelleme Tarihi: 20.5.2015 14:56
TURKCELL EMEKLİLER KULÜBÜ’NÜN TÜRKİYE EMEKLİLER DERNEĞİ VE ÜSKÜDAR BELEDİYESİ İLE BİRLİKTE GERÇEKLEŞTİRİLECEK ŞENLİĞİNE KATILAN BÜYÜKANNE VE BÜYÜKBABALAR GÜN BOYU TORUNLARIYLA KEYİFLİ VAKİT GEÇİRİRKEN EROL EVGİN’İ CANLI DİNLEMENİN MUTLULUĞUNU YAŞAYAC
Turkcell’den Torun Tombalak Şenliği

Turkcell’in iki kuşağı kucaklaştırmak için gerçekleştirdiği ’Torun Tombalak Şenliği’ bu yıl 24 Mayıs Pazar günü Çengelköy’de yapılacak.
Turkcell’den bu yıl ikincisini gerçekleştirilen, aile büyükleriyle torunları eğlenceli bir etkinlikte buluşturduğu ‘Torun Tombalak Şenliği’ Çengelköy’de gerçekleştiriliyor. Şirketten yapılan açıklamaya göre, Turkcell Emekliler Kulübü’nün Türkiye Emekliler Derneği ve Üsküdar Belediyesi ile birlikte gerçekleştirilecek şenliğine katılan büyükanne ve büyükbabalar gün boyu torunlarıyla keyifli vakit geçirirken Erol Evgin’i canlı dinlemenin mutluluğunu yaşayacaklar.
24 Mayıs Pazar günü saat 14.00’te Üsküdar’daki Çengelköy İspark Alanı’nda başlayacak şenlikte aile büyüklerinin torunlarıyla birlikte oynayabileceği geleneksel ve dijital oyunlar ile ödüllü yarışmalar ve sürpriz hediyeler bekliyor. Ayrıca Fahrettin Kerim Gökay Huzurevi’nden büyükler ile Hasan Tan Çocuk Evi kurumundan çocuklar bir araya gelerek büyükanne ve büyükbaba ile torun özlemini giderme şansı elde edecekler.