X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 5. İstanbul Hapkido Şampiyonası Heyecanı Başlıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

5. Hapkido Şampiyonası Heyecanı Başlıyor

  • Giriş Tarihi: 18.6.2015 18:58 Güncelleme Tarihi: 18.6.2015 21:52
TÜRKİYE HAPKİDO MÜCADELE SANATLARI FEDERASYONU (THMAF) HANKİDO-KUMDO-HANKUMDO-KUNMUDO-SUNMUDO SPOR BRANŞLARI, FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN 5. İSTANBUL HAPKİDO ŞAMPİYONASI 20 HAZİRAN'DA BAŞLIYOR.
5. İstanbul Hapkido Şampiyonası Heyecanı Başlıyor

Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF) Hankido-Kumdo-Hankumdo-Kunmudo-Sunmudo Spor Branşları, faaliyet programında yer alan 5. Hapkido Şampiyonası 20 Haziran’da başlıyor.
5. İstanbul Hapkido Şampiyonası, Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü Spor Salonu’nda "Uyuşturucuyla mücadelede tek yol spor" sloganı ile saat 09.30’dan itibaren gerçekleşecek. Dünya Uyuşturucuyla Mücadele Eden Sporcular Federasyonu ve Türkiye Hapkido Mücadele Sanatları Federasyonu (THMAF), Başkanı Kaya Muzaffer Ilıcak yaptığı açıklamada, "Bakırköy Belediyesi ile yaptığımız bu organizasyonda, sporcuların hangi spor dalı olursa olsun temiz sporun insan hayatına kazandıracaklarının önemi açısından bakmamız gerekir. Dünyadaki bütün kötü alışkanlıklar sporla ve samimi aile ortamıyla yok edilir. Hapkido sporunda birliği beraberliği kurmak istiyoruz. Artık spor ve faydaları ön plana çıkmalı. Şampiyonamıza hapkido sporu yapan bütün dal, ekol ve sistemlere dahil spor kulüpleri davetlidir" dedi.