Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Euroleague’de Maç Takvimi Belli Oldu

Giriş Tarihi: 17.7.2015 20:28 Güncelleme Tarihi: 18.7.2015 00:00
Turkish Airlines Euroleague’de yeni sezonun maç takvimi belli oldu.
Türkiye’nin ilk kez 4 takımla birden temsil edileceği Turkish Airlines Euroleague’de 2015-2016 sezonunun maç takvimi açıklandı. Temsilcilerimiz Fenerbahçe Ülker, Pınar Karşıyaka, Anadolu Efes ve Darüşşafaka Doğuş’un Euroleague’deki müsabaka takvimi şu şekilde:
FENERBAHÇE ÜLKER (A Grubu)
16 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Bayern Münih
23 Ekim: Starsbourg IG - Fenerbahçe Ülker
30 Ekim: Fenerbahçe Ülker - Real Madrid
6 Kasım: Crvena Zvezda Telekom - Fenerbahçe Ülker
13 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Khimki Moskova
19 Kasım: Bayern Münih - Fenerbahçe Ülker
26 Kasım: Fenerbahçe Ülker - Strasbourg IG
3 Aralık: Real Madrid - Fenerbahçe Ülker
11 Aralık: Fenerbahçe Ülker - Crvena Zvezda Telekom
17 Aralık: Khimki Moskova - Fenerbahçe Ülker
ANADOLU EFES (B GRUBU)
16 Ekim: Limoges CSP - Anadolu Efes
22 Ekim: Anadolu Efes - EA7 Emporio Armani Milan
29 Ekim: Anadolu Efes - Cedevita Zagreb
5 Kasım: Laboral Kutxa - Anadolu Efes
12 Kasım: Anadolu Efes - Olympiakos
20 Kasım: Anadolu Efes - Limoges CSP
26 Kasım: EA7 Emporio Armani Milan - Anadolu Efes
4 Aralık: Cedevita Zagreb - Anadolu Efes
10 Aralık: Anadolu Efes - Laboral Kutxa
18 Aralık: Olympiakos - Anadolu Efes
PINAR KARŞIYAKA (C GRUBU)
15 Ekim: Pınar Karşıyaka - Barcelona Lassa
22 Ekim: Panathinaikos - Pınar Karşıyaka
29 Ekim: Pınar Karşıyaka - Zalgiris Kaunas
6 Kasım: Lokomotiv Kuban - Pınar Karşıyaka
13 Kasım: Pınar Karşıyaka - Stelmet Zielona
19 Kasım: Barcelona Lassa - Pınar Karşıyaka
27 Kasım: Pınar Karşıyaka - Panathinaikos
2 Aralık: Zalgiris Kaunas - Pınar Karşıyaka
10 Aralık: Pınar Karşıyaka - Lokomotiv Kuban
18 Aralık: Stelmet Zielona - Pınar Karşıyaka
DARÜŞŞAFAKA DOĞUŞ (D GRUBU)
15 Ekim: Darüşşafaka Doğuş - Sassari
22 Ekim: Brose Baskets - Darüşşafaka Doğuş
30 Ekim: Unicaja Malaga - Darüşşafaka Doğuş
5 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - CSKA Moskova
12 Kasım: Maccabi Tel Aviv - Darüşşafaka Doğuş
20 Kasım: Sassari - Darüşşafaka Doğuş
27 Kasım: Darüşşafaka Doğuş - Brose Baskets
4 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Unicaja Malaga
11 Aralık: CSKA Moskova - Darüşşafaka Doğuş
17 Aralık: Darüşşafaka Doğuş - Maccabi Tel Aviv
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Euroleague’de Maç Takvimi Belli Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz