X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Atamalar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Atamalar

  • Giriş Tarihi: 17.1.2016
Atamalar
Atamalar

Mövenpick Hotel Istanbul'a Direktör

Mövenpick Hotel Istanbul'un Satış ve Pazarlama Direktörlüğü'ne Giray Çınar getirildi. Bilkent Üniversitesi, Turizm ve Otel İşletmeciliği mezunu Çınar, iş yaşamına Ceylan Intercontinental'de başladı. Ardından Swissotel The Bosphorus, Air France - KLM Royal Dutch Havayolları, Grand Hyatt Istanbul ve Park Hyatt, Barcelo Hotels & Resorts'ta çalışan Çınar en son Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı'nda yönetici olarak görev yapıyordu.

McDonald's'a yeni genel müdür


Oğuz Uçanlar, McDonald's Türkiye'nin yeni genel müdürü oldu. Boğaziçi Üniversitesi Makina Mühendisliği'nden mezun olduktan sonra Michigan Üniversitesi'nde MBA yapan Uçanlar, Ayvaz, Alarko, PricewaterhouseCoopers, BoozAllen Hamilton Chicago, SpaForever, 34 Developments Chicago'da çalıştı. Ardından Bain&Co.'da yöneticilik yapan Uçanlar, 2013 yılından beri Anadolu Grubu'nda Perakende Grup Direktörü olarak görev yapıyordu.

Ağaoğlu'na IT Direktörü


Aleksi Komorosano, Nef Gayrimenkul'den Ağaoğlu Şirketler Grubu'na Bilgi Sistemleri & Teknolojileri Direktörü olarak transfer oldu. Işık Üniversitesi mezunu Komorosano, aynı üniversitede Yönetim Bilişim Sistemleri yüksek lisansını tamamladı. İş hayatına İnteltek'te başlayan Komorosano, Mapplook ve Etiqadd'da çalıştı.