X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Zaferin Kahramanları Menderes’te Anılacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Zaferin Kahramanları Menderes’te Anılacak

  • Giriş Tarihi: 24.3.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 24.3.2015 11:22
MENDERES BELEDİYESİ, ÇANAKKALE ZAFERİ'NİN 100. YIL DÖNÜMÜ NEDENİYLE, 'ŞEHİDİN SEMASI' İSİMLİ ANMA PROGRAMI DÜZENLEYECEĞİNİ BİLDİRDİ.
Zaferin Kahramanları Menderes’te Anılacak

Menderes Belediyesi, Çanakkale Zaferi’nin 100. yıl dönümü nedeniyle, ’Şehidin Seması’ isimli anma programı düzenleyeceğini bildirdi.
18 Şehitleri Anma ve Çanakkale Deniz Zaferi’nin 100. yıl dönümü etkinlikleri çerçevesinde, Menderes Belediyesi ’Şehidin Seması’ isimli anma programı düzenleyecek. Menderes Belediyesi Nikah Sarayı ve Kongre Sanat Merkezi’nde gerçekleştirilecek etkinlikte saat 19:00’da başlayacak. Programda asırlık destanın kahramanları, şiir dinletileri ve özel gösterilerle anılacak.
Etkinliğe tüm vatandaşları davet eden Menderes Belediye Başkanı Bülent Soylu ise, "Menderes Belediyesi olarak 18 Mart’ın yıl dönümünü çeşitli kutlamalar ve anma törenleri ile kutluyoruz. Bir asırlık destanın ruhunu yaşamak adına gerçekleştirdiğimiz etkinlikler kapsamında zaferin kahramanlarını farklı bir şekilde anmak istedik. Bu nedenle Şehidin Seması adlı anma törenini düzenliyoruz. Etkinliğimize Menderesli kardeşlerimin yanı sıra tüm vatandaşlarımızı davet ediyorum. Çanakkale’nin ruhunu hep birlikte yaşayalım, destanın kahramanlarını bir kez dana hep birlikte şükranla analım" dedi.