X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seferihisar Belediyesi Personellerinden Başkan’a Sürpriz Kutlama
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Seferihisar Belediyesi Personellerinden Başkan’a Sürpriz Kutlama

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 11:38 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:24
30 MART 2014 YEREL SEÇİMLERİNİN BİRİNCİ YIL DÖNÜMÜNDE, SEFERİHİSAR BELEDİYESİ ÇALIŞANLARI, BELEDİYE BAŞKANI TUNÇ SOYER’E SÜRPRİZ BİR KUTLAMA HAZIRLADI.
Seferihisar Belediyesi Personellerinden Başkan’a Sürpriz Kutlama

30 Mart 2014 yerel seçimlerinin birinci yıl dönümünde, Seferihisar Belediyesi çalışanları, Belediye Başkanı Tunç Soyer’e sürpriz bir kutlama hazırladı.
Seferihisar Belediyesi çalışanları, yerel seçimlerin birinci yıl dönümünde Belediye Başkanı Tunç Soyer’e bir kutlama programı hazırladı. Sürpriz kutlamada, bu sabah sunumlar için kullanılan akıllı tahtaya aktarılan seçim konuşmalarıyla birlikte, odaya ellerinde pastayla giren belediye çalışanları, seçimlerin birinci yıl dönümü ve Soyer’in altıncı yılını kutladı. Belediye personeline, CHP İlçe Başkanı İsmail Yetişkin, başkan yardımcıları Gürhan Özata, Nilgün Durmazer ve Belediye Başkanı Tunç Soyer’in eşi Neptün Soyer de eşlik etti.
Sürpriz kutlamanın ardından duygulanan Başkan Soyer, "İnanın boğazım düğümlendi. 6 yıl ne çabuk geçmiş. Her şey dün gibi çalışmaktan zamanın nasıl geçtiğini anlamıyoruz. Bu sürede aramıza yeni katılan personellerimiz oldu, emekliye ayrılan arkadaşlarımız oldu. Hep birlikte Seferihisar’ı daha iyi yerlere getirmek için çok çalışıyoruz. İyi ki buradayım, iyi ki Seferihisar’ın belediye başkanıyım, iyi ki sizler gibi arkadaşlarımla mesai yapıyorum” dedi.
Pasta kesiminin ardından, Başkan Tunç Soyer, tüm personelle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.