X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Spor Toto 3. Lig
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Spor Toto 3. Lig

  • Giriş Tarihi: 31.3.2015 16:18 Güncelleme Tarihi: 31.3.2015 22:38
SPOR TOTO 3. LİG’DE SONA YAKLAŞILIRKEN KÜME DÜŞME TEHLİKESİ YAŞAYAN FBM MAKİNA BALÇOVA YAŞAMSPOR’U DEVRALMAK İÇİN GİRİŞİMLERDE BULUNAN ATİLLASPOR BAŞKANI ÖZGÜR EKMEKÇİOĞLU VE BALÇOVA YÖNETİMİ ANLAŞMAYA VARAMADI.
Spor Toto 3. Lig

Spor Toto 3. Lig’de sona yaklaşılırken küme düşme tehlikesi yaşayan FBM Makina Balçova Yaşamspor’u devralmak için girişimlerde bulunan Atillaspor Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve Balçova yönetimi anlaşmaya varamadı.
Spor Toto 3. Lig 3. Grup’ta deplasmanda Bergama Belediyespor’a 1-0 yenilerek düşme potasından çıkamayan FBM Makina Balçova Yaşamspor’u devralmak için girişimlerde bulunan Atillaspor Başkanı Özgür Ekmekçioğlu ve Balçova yönetimi arasında anlaşma sağlanamadı. Yapılan ön protokol sonrası yeni yönetimiyle, Sakaryaspor ve Bergama Belediyespor müsabakalarına çıkan FBM Makina Balçova Yaşamspor’un başkanı Fatih Komili’nin başladığı işi yarım bırakmak istememesi ve Bergama yenilgisi sonrasında Atillaspor Başkanı Özgür Ekmekçioğlu’nun da devir işlemini riskli görmesiyle tarafların karşılıklı olarak anlaşmadan vazgeçtiği açıklandı.