X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Okul Arkadaşları Çakıroğlu’nu Unutmadı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Okul Arkadaşları Çakıroğlu’nu Unutmadı

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 10:48 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
ÇAKIROĞLU UNUTULMADI
Okul Arkadaşları Çakıroğlu’nu Unutmadı

20 Şubat’ta Ege Üniversitesinde öldürülen Fırat Çakıroğlu’nun vefatının 40’ıncı gününde okul arkadaşları lokma döktürdü.
Ege Üniversitesinde eğitim gören Ülkücü öğrenciler tarafından düzenlenen lokma hayrı, Bornova Hükümet Konağı meydanında yapıldı. Lokma hayrına Bornova Ülkü Ocakları üyeleri, Ege Üniversitesi öğrencileri ve vatandaşlar katıldı.
Lokma duasının ardından bir açıklama yapan Ege Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Başkanı Mehmet Ali Seçkin, "20 Şubat’ta Ege Üniversitesinde PKK’lı hainlerin saldırısı sonucu şehit olan değerli kardeşimiz Fırat Çakıroğlu’nun vefatının 40’ıncı gününde okul arkadaşları olarak bir lokma hayrı düzenledik. Ey cesur yürekli Fırat! Sen ona buna değil Allah’a (C.C) kuldun ve çıktığın son yolculukta yine O’nu buldun. Dünyada bir eksik, cennette bir fazla oldun. Seni ağabeylerin Selçuk Duracık’a, Halil Esendağ’a, Cemil Çöllü’ye, Dursun Önkuzu’ya, Süleyman Özmen ve Yusuf İmamoğlu’na emanet ettik. Ruhun şad, mekanın cennet olsun. Allah hayırlarımız kabul etsin" dedi.