X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Futbol Buluşmaları Başladı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Futbol Buluşmaları Başladı

  • Giriş Tarihi: 7.4.2015 10:28 Güncelleme Tarihi: 7.4.2015 10:31
TÜRKİYE FUTBOL DİREKTÖRÜ FATİH TERİM'İN, FUTBOLUN PAYDAŞLARIYLA BİR ARAYA GELEREK GÖRÜŞ ALIŞVERİŞİNDE BULUNDUĞU VE PROJELERİNİ PAYLAŞTIĞI FUTBOL BULUŞMALARI’NIN İKİNCİSİ İZMİR'DE BAŞLADI.
Futbol Buluşmaları Başladı

Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in, futbolun paydaşlarıyla bir araya gelerek görüş alışverişinde bulunduğu ve projelerini paylaştığı Futbol Buluşmaları’nın ikincisi ’de başladı.
İlki 16-17 Mart tarihlerinde Adana’da gerçekleştirilen organizasyonun İzmir etabındaki ilk toplantısı İzmir, Aydın ve Manisa’daki profesyonel kulüplerin gençlik geliştirme programı teknik sorumluları ve antrenörlerinin katılımıyla gerçekleşti.
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim’in dün saat 16.30’da İzmir, Aydın ve Manisa’da bulunan profesyonel kulüplerin başkanları ve futbol şube sorumluları ile bir araya geleceği toplantı ise bugün saat 12.30’a ertelendi.
İzmir’deki Futbol Buluşmaları’nın saat 15.00’te başlayacak son oturumuna futbolun paydaşları, bürokratlar, BESYO müdürleri, belediye sorumluları ve MHK Bölge Sorumlusu katılacak.
İzmir Bölge Müdürlüğü’ne bağlı diğer illerde yer alan profesyonel kulüplerin temsilcileri ile illerdeki futbolun paydaşları, spor bürokratları, BESYO müdürleri ve belediyelerin spor teşkilatı sorumluları 27-28 Nisan’da ’da yapılacak Futbol Buluşmaları toplantılarına davet edilecek.