X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Anadolu Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı Açıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Anadolu Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı Açıldı

  • Giriş Tarihi: 13.4.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 13.4.2015 16:52
BİR SÜRE ÖNCE KURULAN, 81 İL VE İLÇEDE TEŞKİLATLANAN ANADOLU PARTİSİ'NİN ÖDEMİŞ İLÇE BAŞKANLIĞI DÜZENLENEN TÖRENLE AÇILDI.
Anadolu Partisi Ödemiş İlçe Başkanlığı Açıldı

Bir süre önce kurulan, 81 il ve ilçede teşkilatlanan Anadolu Partisi’nin Ödemiş İlçe Başkanlığı düzenlenen törenle açıldı.
Türk siyasetine adım atarak kısa bir süren önce Emine Ülker Tarhan tarafından kurulan Anadolu Partisi’nin teşkilatlanmaya devam ediyor. Bir çok il ve ilçede örgütlenen parti, Ödemiş ilçesinde de teşkilatlanma yapısını oluşturdu. Kentte, Saraçoğlu Caddesi üzerinde bulunan ilçe başkanlık binası ise düzenlenen törenle açıldı. Törende, açılış kurdelesini Genel Başkan Yardımcısı Sedat Demirer, İzmir İl Başkanı Hüsnü Baylav, Ödemiş İlçe Başkanı Aysun Aydınoğlu kesti.
Anadolu Partisi Ödemiş İlçe Başkanı Aysun Aydınoğlu, açılışa katılanlara teşekkür etti. Partinin İzmir İl Başkanı Hüsnü Baylav ise "İzmir’de her geçen gün kadrolarımızı tamamladık. Bugün de Ödemiş ilçe teşkilatımızın binasının açılışında bir araya geldik. Bugün Ödemiş ilçe merkezimizin açılışına katılımlarınız bizleri onurlandırdı. Herkese çok teşekkür ediyorum” dedi.
Konuşmaların ardından, açılış töreninde halk oyunu gösterisi de yapıldı. Törene, Genel Başkan Yardımcısı Sedat Demirer, İzmir İl Başkanı Hüsnü Baylav, Ödemiş İlçe Başkanı Aysun Aydınoğlu ve çok sayıda partili katıldı.