X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Oğlunun Öldüğünden Haberi Yok
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Oğlunun Öldüğünden Haberi Yok

  • Giriş Tarihi: 14.4.2015 14:58 Güncelleme Tarihi: 14.4.2015 15:03
İSPANYA'DA DENİZDE BOĞULAN ÜÇ KİŞİDEN BİRİ OLAN ŞAKİR ÇELİK'İN (FOTOĞRAFTAKİ) BABASI SÜLEYMAN ÇELİK'İN DÜN CİĞERİNİN PATLADIĞI, KALP KRİZİNİ TETİKLEME RİSKİ OLMASI NEDENİYLE OĞLUNUN ÖLÜM HABERİNİN VERİLMEDİĞİ ÖĞRENİLDİ.
Oğlunun Öldüğünden Haberi Yok

İspanya’da denizde boğulan üç kişiden biri olan Şakir Çelik’in babası Süleyman Çelik’in dün ciğerinin patladığı, kalp krizini tetikleme riski olması nedeniyle oğlunun ölüm haberinin verilmediği öğrenildi.
Çanakkale’nin Gelibolu İlçesindeki yatılı Anafartalar İşitme Engelliler Özel Eğitim Meslek Lisesi’nden Avrupa Birliği projesi kapsamında İspanya’ya giden gruptaki örencilerden Şakir Çelik (19), Serdar Fidan (18) ile bilgisayar öğretmeni Ümit Nalbant (30), dalgalar nedeniyle boğularak can verdi. Gaziantepli olan ve ’in Buca ilçesinde yaşayan işitme engelli Şakir Çelik’in ölüm haberi ev hanımı annesi Cemile Çelik’e verildi.
Öte yandan market işleten baba Süleyman Çelik’in dün ciğerinin patlaması sonucu Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde lazer tedavisi gördüğü bu olay nedeniyle kalp krizi geçirme riski olması dolayısıyla ölüm haberinin şuana kadar verilmediği ve gizlendiği öğrenildi. Baba Şakir Çelik’e doktor eşliğinde uygun bir zamanda oğlunun ölüm haberi verileceği bildirildi.