X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Aliağa Belediyesi Toprak Satın Alacak
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Aliağa Belediyesi Toprak Satın Alacak

  • Giriş Tarihi: 24.4.2015 00:28 Güncelleme Tarihi: 24.4.2015 00:48
ALİAĞA BELEDİYESİ PARK VE BAHÇELER MÜDÜRLÜĞÜ, MİLLİ TOPRAK MAL ALIM İHALESİNE ÇIKACAK.
Aliağa Belediyesi Toprak Satın Alacak

Aliağa Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, milli toprak mal alım ihalesine çıkacak. 3 bin metre küp milli toprak alım işini kapsayan ihale, 4737 sayılı Kamu İhale Kanunu’nun 19’uncu maddesi gereği açık ihale usulünce, 05 Mayıs Salı günü saat 10.00’da Aliağa Belediyesi Meclis Toplantı Salonu’nda yapılacak. Gerekli detaylar EKAP’ta yer alan ihale dokümanındaki idari şartnameden ulaşabilecek.
İhaleyi kazanan firma, Toprak, Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün göstereceği yere sözleşmenin yapılmasına müteakip 1 hafta içerisinde peyder pey alınacak. Malların tümü 60 takvim günü içerisinde teslim edilecektir.
Duyurusu yapılan ihale ilanında ihaleye katılabilme şartları, istenilen belgeler ve yeterlilik değerlendirmesinde uygulanacak kriterler ayrıntılarıyla yayımlandı. İhale dokümanı Aliağa Belediyesi web adresinden görülebileceği gibi 50 TL karşılığında Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi’nden de satın alınabilecek. İstekliler tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verebilecek.