X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Bayraklı’da Annelere Özel Konser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Bayraklı’da Annelere Özel Konser

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 10:39
BAYRAKLI BELEDİYESİ ANNELER GÜNÜ’NÜ ÖZEL BİR KONSERLE KUTLAYACAK. 7 MAYIS’TA HAVUZ DÜĞÜN SALONU’NDA DÜZENLENECEK KONSERDE BAYRAKLI BELEDİYESİ TÜRK SANAT MÜZİĞİ KOROSU VE KONUK SANATÇI ELİF GÜREŞÇİ’Yİ SAHNE ALACAK.
Bayraklı’da Annelere Özel Konser

Bayraklı Belediyesi Anneler Günü’nü özel bir konserle kutlayacak. 7 Mayıs’ta Havuz Düğün Salonu’nda düzenlenecek konserde Bayraklı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ve konuk sanatçı Elif Güreşçi’yi sahne alacak.
Bayraklı Belediyesi Anneler Günü öncesi bir konser düzenleyecek. 7 Mayıs Saat 20.30’da Havuz Düğün Salonu’nda gerçekleştirilecek konserde ilk olarak Şef Dr. Halil Altınköprü yönetimindeki Bayraklı Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu ardından da konuk sanatçı Elif Güreşçi sahne alacak. Türk Sanat Müziği’nin sevilen ismi Güreşçi, şarkılarını bu sefer anneler için seslendirecek.
ANNELERE ÖZEL DAVET
Annelerin en yüce değer olduğuna dikkat çeken Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Annelerimiz bizim baş tacımız. Onlar bizim canımız. Anneler Günü’nü güzel bir konserle kutlamak istedik. Konserimize tüm annelerimizi bekliyoruz” dedi.