Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Yeniyılda imajınızı yenileyin...

Giriş Tarihi: 12.12.2013 10:55
Yeni yıla farklı bir imajla girmek artık sizin elinizde... Yeni Eeose Sakal Serumu'nu kullanarak seyrek, az ya da güçsüz olan sakal ve bıyıklarınızı gürleştirebilir, yüzünüze istediğiniz şekli verebilirsiniz. Yılbaşı gecesi daha dikkat çekici ve bakımlı olmak için Eeose Sakal Serumu'nu deneyin…

Erkekler için sakal ve bıyık kimi zaman imaj için "değişim aracı", kimi zaman ciltteki yara ve sivilceleri kapamak için "kamuflaj",kimi zaman "kadınlar tarafından beğenilme nedeni" göstergesidir. Kısacası erkekler için sakal ve bıyıklarının sağlıklı ve gür olması önemlidir.

Bu gerçekten yola çıkarak uzun klinik çalışmalar sonucu formüle edilen EEOSE Sakal Serumu, içeriğindeki Tribulus Terresteris, Peptide Complex ve GP4G sayesinde, seyrek,zayıf ve güçsüz bölgedeki kıl köklerini canlandırıyor, kıl miktarını artırarak kılları kuvvetlendiriyor ve uzamasını sağlıyor. Formülündeki Biotin, Isırganotu,Lavanta ve Adaçayı ekstreleri ile de kıl sağlığını koruyan ürünün içerisinde ciltteki yanma ve tahrişe karşı E Vitamini ve çok özel nemlendiriciler bulunuyor.

Fransız Dermscan Laboratuarları'nda dermatolojik olarak test edilen ve güvenlik değerlendirmeleri yapılan ürün, sakal ve bıyıkları besleyerek, ihtiyaç duydukları bakımı yapıyor. Günde sadece bir kez tıraş sonrası uygulanan serum, cildin derin epidermis tabakasına ulaşıp canlandırma etkisi yaratıyor. Sadece sakal ya da bıyık bırakılmak istenen bölgelerde kullanılması tavsiye ediliyor.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Yeniyılda imajınızı yenileyin...
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz