X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Piazza’da Çocuklar Boyayarak Eğlendi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Piazza’da Çocuklar Boyayarak Eğlendi

  • Giriş Tarihi: 12.3.2015 10:58 Güncelleme Tarihi: 12.3.2015 15:45
PİAZZA ÇOCUK KULÜBÜ TARAFINDAN GERÇEKLEŞTİRİLEN ATÖLYE ÇALIŞMALARI KAPSAMINDA DÜZENLENEN BOYAMA GÜNLERİ’NDE ÇOCUKLAR, HEM ÖĞRENDİ HEM EĞLENDİ.
Piazza’da Çocuklar Boyayarak Eğlendi

Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi Çocuk Kulübü tarafından gerçekleştirilen atölye çalışmaları kapsamında düzenlenen Boyama Günleri’nde çocuklar, hem öğrendi hem eğlendi.
Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, minik ziyaretçilerini de unutmuyor. Piazza Çocuk Kulübü birbirinden keyifli atölye çalışmalarıyla küçük konuklarını ağırlamayı sürdürüyor. Piazza Çocuk Kulübü tarafından düzenlenen Boyama Günleri kapsamında çocuklar, el becerilerini geliştiren aktiviteler ile eğlenceli ve kaliteli zaman geçirdiler.
Etkinliklerini bütün bir yıla yayan Çocuk Atölyesi’nin Mart ayı faaliyetlerinden biri olan Boyama Günleri aktivitesi, Kahramanmaraşlı çocukların büyük ilgisiyle karşılaştı. Piazza Çocuk Kulübü ve Bursa Kebap Evi ile ortak gerçekleştirilen Boyama Günleri’ne katılan çocuklar, kendilerine verilen malzemeleri, hayal dünyalarıyla renklendirdiler. Ailelerinin çalışmalarını dikkatle izledikleri çocuklar, Boyama Günleri kapsamındaki aktiviteleri dikkatle uyguladılar.