X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Piazza’da ‘Teknolojide Fırsat Günleri’ne Büyük İlgi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Piazza’da ‘Teknolojide Fırsat Günleri’ne Büyük İlgi

  • Giriş Tarihi: 20.3.2015 10:18 Güncelleme Tarihi: 20.3.2015 11:33
KAHRAMANMARAŞ PİAZZA’DA, TEKNOLOJİ ÜRÜNLERİNDE PİAZZA CLUB ÜYELERİNE ÖZEL İNDİRİMLER SUNAN “TEKNOLOJİDE FIRSAT GÜNLERİ” KAMPANYASI ZİYARETÇİLERİN YOĞUN İLGİSİ İLE DEVAM EDİYOR.
Piazza’da ‘Teknolojide Fırsat Günleri’ne Büyük İlgi

Piazza’da, teknoloji ürünlerinde Piazza Club üyelerine özel indirimler sunan “Teknolojide Fırsat Günleri” kampanyası ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile devam ediyor.
Yılın 365 günü farklı kampanyalarla tüketicileri buluşturan Kahramanmaraş Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi, “Teknolojide Fırsat Günleri” kampanyası ile ziyaretçilerine özel avantajlar sunmaya devam ediyor. . Kampanya kapsamında, ücretsiz bir sistem olan Piazza Club üyelerine elektronikten beyaz eşyaya kadar pek çok teknoloji markasının seçili ürünleri özel indirimlerle sunuluyor.
Teknoloji ürünlerinde Piazza Club üyelerine özel indirimlerle başlatılan “Teknolojide Fırsat Günleri” kampanyası büyük ilgi görmeye devam ediyor. İndirimli fiyatlarla alışveriş avantajını kaçırmak istemeyen ziyaretçileri Piazza’ya akın ettiren kampanya, 22 Mart tarihine kadar devam edecek.
Kampanya boyunca Kahramanmaraş Piazza AVYM’deki Media Markt, Teknosa, Arçelik, Bimeks, Vestel ve Samsung mağazalarında seçili ürünlerde indirim sağlanıyor. Piazza’nın birinci kat özel teknoloji stantlarında stoklarla sınırlı olarak gerçekleşen indirimler, 18-22 Mart tarihleri arasında geçerli olarak uygulanıyor. Kampanya günlerinde Piazza’ya gelen ziyaretçiler, istedikleri teknoloji ürününe en uygun fiyatla sahip olma fırsatını yakalıyor. Kampanyaya katılmak için ücretsiz bir üyelik sistemi olan Piazza Club’ın üyelik formlarını danışmadan ve kampanya stantlarından temin etmek yeterli oluyor.