X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kadın Çiftçiler Sertifikalarını Aldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kadın Çiftçiler Sertifikalarını Aldı

  • Giriş Tarihi: 23.3.2015 16:38 Güncelleme Tarihi: 23.3.2015 16:47
KAHRAMANMARAŞ GIDA TARIM VE HAYVANCILIK İL MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN DÜZENLENEN, ‘KADIN ÇİFTÇİLERE EĞİTİM’ KURSUNA KATILAN VE BAŞARILI OLAN KURSİYERLERE SERTİFİKALARI DÜZENLENEN TÖRENLE VERİLDİ
Kadın Çiftçiler Sertifikalarını Aldı

Gıda Tarım ve Hayvancılık İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen, ‘Kadın Çiftçilere Eğitim’ kursuna katılan ve başarılı olan kursiyerlere sertifikaları düzenlenen törenle verildi.
Dulkadiroğlu ilçesine bağlı Kuzucak Mahallesinde düzenlenen sertifika töreninde kadınların sevinci yüzlerinden okunuyordu.
150 kadın kursiyere sertifikalarını takdim eden Kahramanmaraş Gıda Tarım Hayvancılık İl Müdürü İhsan Emiralioğlu, “Şimdiye kadar katıldığım en güzel toplantılardan ve en orijinal bir mekanda yapılan toplantılardan birisi. Gerçekten her şey çok güzel. Ben öncelikle Kuzucak köyündeki kadın çiftçilerimizi bizleri burada misafir ettikleri bizim davetimize icabet ettikleri,programlara,kurslara, eğitimlere katıldıkları için hepsine ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Çünkü bu gerçekten takdire şayan bir durum. Bu eğitimin bir hatırası olması için bir belgesi bir kanıtı olması için arkadaşlarımıza sertifika verdik” dedi.