X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kahramanmaraş Piazza’dan Uçuran Kampanya
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Piazza’dan Uçuran Kampanya

  • Giriş Tarihi: 3.4.2015 09:28 Güncelleme Tarihi: 6.4.2015 17:53
KAHRAMANMARAŞ PİAZZA, NİSAN AYINDAN İTİBAREN HER SALI GÜNÜ EN YÜKSEK TUTARDA ALIŞVERİŞ YAPAN BİR ZİYARETÇİSİNE TÜRK HAVA YOLLARI’NDAN YURT İÇİ UÇUŞLARDA GEÇERLİ HER YÖNE GİDİŞ – DÖNÜŞ UÇAK BİLETİ HEDİYE EDİYOR.
Kahramanmaraş Piazza’dan Uçuran Kampanya

Piazza, Nisan ayından itibaren her salı günü en yüksek tutarda alışveriş yapan bir ziyaretçisine Türk Hava Yolları’ndan yurt içi uçuşlarda geçerli her yöne gidiş-dönüş uçak bileti hediye ediyor.
Piazza AVYM, kaliteli alışveriş fırsatları ve yılın 365 günü devam eden kampanyaları ve sürprizleri ile Kahramanmaraş’ta şehrin cazibe merkezi olmaya devam ediyor. Kahramanmaraş Piazza AVM’nin Nisan ayından itibaren geçerli hediye uçak bileti kampanyası kapsamında ziyaretçiler yurt içinde dilediği lokasyona ücretsiz seyahat fırsatı yakalıyor.
Nisan ayı itibariyle başlayacak olan THY Bilet Kampanyası kapsamında, Salı günleri en yüksek alışveriş tutarını yakalayan bir Piazza Club üyesi, her yöne yurt içi uçuşlarda geçerli Türk Hava Yolları’ndan gidiş - dönüş bilet kazanma şansını yakalıyor.
Kahramanmaraş Piazza AVYM’nin her Salı yurt içi uçuşlarda geçerli olacak gidiş-dönüş uçak bileti kampanyası Nisan ayı boyunca devam edecek.