X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Çikolata İkram Edip Kuralları Hatırlattılar
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Çikolata İkram Edip Kuralları Hatırlattılar

  • Giriş Tarihi: 6.5.2015 12:28 Güncelleme Tarihi: 6.5.2015 14:23
ELBİSTAN EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ’NE BAĞLI TRAFİK TESCİL BÜRO AMİRLİĞİ EKİPLERİ, ARAÇ KULLANANLARI DURDURUP KOLONYA-ÇİKOLATA İKRAM ETTİLER VE TRAFİK KURALLARINA UYMALARI KONUSUNDA UYARDILAR.
Çikolata İkram Edip Kuralları Hatırlattılar

Elbistan Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı trafik tescil büro amirliği ekipleri, araç kullananları durdurup kolonya-çikolata ikram ettiler ve trafik kurallarına uymaları konusunda uyardılar.
2-10 Mayıs tarihleri arasında kutlanan Trafik ve İlk Yardım haftası etkinlikleri çerçevesinde Elbistan Emniyet Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından bir uygulama gerçekleştirildi. Kışla Caddesi üzerinde konumlanan trafik ekipleri, seyir halindeki araçları durdurdular ve araç şoförlerine kolonya ile çikolata ikram ettiler.
Trafik ve İlkyardım Haftası dolayısıyla böyle bir etkinlik düzenlediklerini araç sahiplerine anlatan trafik polisleri, trafik kurallarına uyulması konusunda uyarılarda bulundular.
Trafik uygulamasına takılan araç sahipleri ise polisin kolonya ve şeker ikramı karşısında kısa süreli şaşkınlık yaşarken ve jestten dolayı teşekkür ettiler.