X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 2. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu Devam Ediyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

2. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu Devam Ediyor

  • Giriş Tarihi: 2.4.2015 20:58 Güncelleme Tarihi: 2.4.2015 22:16
3 NİSAN DEMİR ÇELİK FABRİKALARI'NIN TEMELLERİNİN ATILMASI VE KARABÜK'ÜN KURULUŞU ETKİNLİKLERİ KAPSAMINDA, KARABÜK ÜNİVERSİTESİ TARAFINDAN DÜZENLENEN VE ÜÇ GÜN SÜRECEK OLAN 2.ULUSLARARASI DEMİR ÇELİK SEMPOZYUMU İKİNCİ GÜNÜNDE DEVAM ETTİ.
2. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu Devam Ediyor

3 Nisan Demir Çelik Fabrikaları’nın temellerinin atılması ve ’ün kuruluşu etkinlikleri kapsamında, Karabük Üniversitesi tarafından düzenlenen ve üç gün sürecek olan 2.Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu ikinci gününde devam etti.
KBÜ Prof. Dr. Bektaş Açıkgöz Konferans Salonu’nda devam eden 2. Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu’na çok sayıda yerli ve yabancı akademisyenler, demir ve çelik üreticileri, teknoloji üreten firmalar, ihracat ve ithalatçıların yanı sıra sivil toplum kuruluşları, 2. Demir Çelik Sempozyumuna katkıda bulunan kurum ve kuruluşlar ve çok sayıda davetlinin katılımıyla sempozyumun açılışı gerçekleşti.
İki oturum üzerinden devam eden sempozyumda ‘Demir Çelik Endüstrisinde Isıl İşlem’ ve ‘Malzeme ve Metalürjide Simülasyon çözümler’ konusu ele alındı.
2.Uluslararası Demir Çelik Sempozyumu yarın KARDEMİR A.Ş. de gerçekleşecek panellerle sona erecek.