X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

  • Giriş Tarihi: 24.4.2015 18:38 Güncelleme Tarihi: 25.4.2015 01:37
7 HAZİRAN 2015 TARİHİNDE YAPILACAK OLAN 25. DÖNEM MİLLETVEKİLİ GENEL SEÇİMLERİNİN KARABÜK’TE HUZUR VE SÜKÛN İÇERİSİNDE NETİCELENMESİ İÇİN VALİ ORHAN ALİMOĞLU BAŞKANLIĞINDA TOPLANTI YAPILDI.
Seçim Güvenliği Toplantısı Yapıldı

7 Haziran 2015 tarihinde yapılacak olan 25. Dönem Milletvekili Genel Seçimlerinin ’te huzur ve sükûn içerisinde neticelenmesi için Vali Orhan Alimoğlu Başkanlığında toplantı yapıldı.
Valilik makamında gerçekleşen toplantıya Garnizon Komutanı Jandarma Kıdemli Albay Samit Tokmak, Vali Yardımcısı Erkan Çapar, İl Emniyet Müdürü Serhat Tezsever, AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar, MHP İl Başkanı Burhanettin Arslan ve CHP İl Başkanı Erdoğan Dinçel katıldı.
Gerçekleştirilen toplantıda il başkanları tarafından, Siyasi Parti Genel Başkanlarının Karabük’e yapacağı miting ve programı ile il merkezinden ilçelere yapılacak ziyaretler haricinde İl merkezi ve ilçelerde araç konvoyu yapılmaması, Genel Başkanların kenti ziyaret edeceği günlerde, diğer partilerin diğer ilçelerde çalışmalarını sürdürmeleri, Karabük’te genel başkanların yapacağı mitingler haricindeki günlerde pankart asma süsleme gibi parti bayraklarının parti binaları, seçim bürolarında yapmaları ve asmaları benimsenerek, umuma açık olan yer ve alanlarda bu tür faaliyetlerde bulunulmaması kararı aldındı.