X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Milletvekili Kahveci Köyünde İftar Verdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Milletvekili Kahveci Köyünde İftar Verdi

  • Giriş Tarihi: 16.7.2015 15:18 Güncelleme Tarihi: 20.7.2015 09:01
AK PARTİ KARABÜK MİLLETVEKİLİ OSMAN KAHVECİ KÖYÜNDE İFTAR AÇTIRDI
Milletvekili Kahveci Köyünde İftar Verdi

AK Parti Milletvekili Osman Kahveci, köyünde iftar yemeği programı düzenledi.
Akören köyünün köy konağında gerçekleşen iftara Milletvekili Kahveci ve köylülerin yanı sıra, Vali Orhan Alimoğlu, Emniyet Müdürü Dr. Serhat Tezsever, İl Genel Meclis Başkanı Hasan Yıldırım, Özel İdare Genel Sekreteri Mehmet Uzun, TSO Başkanı Tuncay Özcan, AK Parti İl Başkanı Timurçin Saylar ve MÜSİAD Başkanı Ahmet Nur ile çok sayıda davetli katıldı.
İl Müftüsü Halil Bektaş’ın yaptığı duanın ardından katılımcılara teşekkür eden Milletvekili Osman Kahveci, “ Ülkemiz huzur içinde bir Ramazanı geçirdi inşallah bayramı da geçiririz. Biliyorsunuz ki maalesef komşu ülkelerimizde ve etrafımızda kan ve gözyaşı dinmedi. Neredeyse her gün yine Müslüman katlediliyor ama maalesef yine Müslümanın müslümanı katletmesi de gerçekten bizim acımızı üzüntümüzü kat kat artırıyor. Cenabı hak böylesi duaların kabul olduğu gün ramazan ayına inşallah bu son kan ve gözyaşı olur. Kan ve gözyaşıyla inşallah bir dahaki ramazanı kutlamayız. Barış içersinde huzur içersinde bir ramazanı ve bayram kutlarız” dedi.
Vali Orhan Alimoğlu’da Milletvekili Kahveci’ye verdiği iftardan dolayı teşekkür ederek, bizim sıkça üstünde durmaya çalıştığımız bir konu var köylerimizi geliştirelim. Köylerimizin hiçbir eksiği kalmadı. Yolu, suyu her şeyi var. Biraz üzerinde durursak köylerimiz daha da gelişir” dedi.