X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Diyabetli çocuklar Amasra'da buluştu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Diyabetli çocuklar Amasra'da buluştu

  • Giriş Tarihi: 13.9.2013 14:32 Güncelleme Tarihi: 13.9.2013 17:31

Düzce Çocuk ve Genç Diyabetliler Derneği tarafından organize edilen , Karabük, Kdz. Ereğli, Düzce ve Zonguldak'ta bulunan diyabetli çocukların ve ailelerinin buluşması Amasra'da gerçekleşti.

Düzce Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesinde ve Düzce Çocuk ve Genç Diyabetliler Başkanı Prof. Dr. İlknur Aslanoğlu'nun başkanlığında bir araya gelerek çocuk ve ailelere diyabetle yaşam hakkında bilgiler verdi. Amasra Belediyesi'nin organizasyonunda yapılan etkinlikte katılımcılara ikramda bulunurken, programa katılan ailelerde evlerinde hazırladıkları yiyeceklerden büyük masalar oluşturarak Sefa Parktaki diğer misafirlere de ikramda bulundular.

Ardından Amasra Belediyesi'ne geçerek Belediye Başkanı M.Emin Timur makamında ziyaret edildi. Kendilerinin Amasra programında göstermiş olduğu sıcak ilgi ve ikramları için teşekkür eden, Düzce Çocuk ve Genç Diyebetliler Derneğinin logosunun bulunduğu plaketi taktim ettiler. Daha sonra dernek üyeleri Amasra'da gezinti yaparak akşam saatlerinde Amasra'dan ayrıldılar.