X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karaman Ziraat Odası, TZOB Seçiminde Bayraktar’a Destek Verecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Ziraat Odası, TZOB Seçiminde Bayraktar’a Destek Verecek

  • Giriş Tarihi: 20.2.2015 08:38
KARAMAN ZİRAAT ODASI BAŞKANI RECEP MUĞLU, TÜRKİYE ZİRAAT ODALARI BİRLİĞİ SEÇİMLERİNDE MEVCUT BAŞKAN ŞEMSİ BAYRAKTAR’A DESTEK VERECEKLERİNİ AÇIKLADI.
Karaman Ziraat Odası, TZOB Seçiminde Bayraktar’a Destek Verecek

Ziraat Odası Başkanı Recep Muğlu, Türkiye Ziraat Odaları Birliği seçimlerinde mevcut başkan Şemsi Bayraktar’a destek vereceklerini açıkladı.
Yazılı bir açıklama yapan Recep Muğlu, "Karaman Ziraat Odası olarak yaklaşan Türkiye Ziraat Odaları Birliği (TZOB) seçimlerinde Genel Başkanımız Şemsi Bayraktar’ı destekliyoruz. Genel başkanımızın kendisi de bizim gibi sürekli olarak sahada olan ve çalışan bir insandır. Biz her zaman onu örnek alıyoruz. Genel başkanımız gecesini gündüzünü çiftçiye adamış bir insandır. Her zaman sahada aktif olarak çalışan, gerek selde, gerek kuraklıkta ve buna benzer tüm afetlerde her zaman çiftçilerimizin yanındadır. Biz de Karaman olarak genel başkanımıza ve ekibine sonuna kadar destek vereceğiz. Bugüne kadar yaptığı tüm çalışmaları başarılı buluyoruz. Bugün baktığımızda da Türkiye genelinde gerçekten tarımın lideri olduğunu görüyoruz. Tarım dendiği zaman akla ilk gelen isim Şemsi Bayraktar’dır" dedi.