X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kemal Kaynaş Stadyumunda Bakım Onarım Çalışmaları Sürüyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kemal Kaynaş Stadyumunda Bakım Onarım Çalışmaları Sürüyor

  • Giriş Tarihi: 30.3.2015 17:28 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 17:30
KARAMAN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ BÜNYESİNDE HİZMET VEREN KEMAL KAYNAŞ STADYUMUNDA BAKIM-ONARIM ÇALIŞMALARI ARALIKSIZ DEVAM EDİYOR.
Kemal Kaynaş Stadyumunda Bakım Onarım Çalışmaları Sürüyor

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde hizmet veren Kemal Kaynaş Stadyumunda bakım-onarım çalışmaları aralıksız devam ediyor.
Karaman Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü bünyesinde 1994 yılında faaliyete geçmiş olan çim yüzeyli, tartan atletizm pistli Kemal Kaynaş Stadyumunun bakım-onarım çalışmalarına geçtiğimiz yılın 10 ayında itibaren başlanmıştı. Bakım onarım çalışmaları aralıksız devam eden Kemal Kaynaş Stadyumunun ihalesini alan firma tarafından 15 Temmuz tarihine kadar çalışmaları tamamlanarak teslim edecek. Stadyumda yapılacak olan yenileme çalışmalar kapsamında, stadyumun çimleri ile tartan pisti tamamen değişirken, karşı portatif tribünün yerine ise 500 kişilik yeni tribün yapılacak.
Çalışmaların hızlı bir şekilde ilerlediğini belirten Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık,” Kemal Kaynaş Stadyumunda devam eden tadilat çalışmalarının ardından yıllardır Karaman halkına hizmet veren Kemal Kaynaş Stadyumu daha kullanışlı ve daha modern hale gelerek hizmet vermeye devam edecek” şeklinde konuştu.