X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER 23 Nisan Masa Tenisi Şenliği Sona Erdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

23 Nisan Masa Tenisi Şenliği Sona Erdi

  • Giriş Tarihi: 20.4.2015 14:18 Güncelleme Tarihi: 20.4.2015 14:21
KARAMAN GENÇLİK HİZMETLERİ VE SPOR İL MÜDÜRLÜĞÜ MASA TENİSİ İL TEMSİLCİLİĞİ 2015 YILI FAALİYET PROGRAMINDA YER ALAN 23 NİSAN ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI MASA TENİSİ MÜSABAKALARI SONA ERDİ.
23 Nisan Masa Tenisi Şenliği Sona Erdi

Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü masa tenisi il temsilciliği 2015 yılı faaliyet programında yer alan 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı masa tenisi müsabakaları sona erdi.
Küçükler ve yıldızlar kategorilerinde gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı masa tenisi şenliğine kızlar ve erkekler kategorisinde toplam 100 sporcu katıldı. Tam bir şenlik havasında geçen müsabakaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık’da yerinde izledi. Ferdi alanda gerçekleştirilen müsabakalarda küçük ve yıldız sporcular dereceye girebilmek ve gerçekleştirilen şenlikte en iyi olabilmek için tüm hünerlerini sergiledi. Gerçekleştirilen müsabakalar sonunda dereceye giren sporculara kupa ve madalyaları Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Hayati Kısacık, Şube Müdürü Aslan Yıldız, İl Temsilcisi Nilgün Çetiner ve Ulusal Hakem Nazmi Coşkun tarafından verildi.