X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karaman’da Üst Geçitlerde Sona Gelindi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

’da Üst Geçitlerde Sona Gelindi

  • Giriş Tarihi: 4.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 4.5.2015 21:34
KARAMAN BELEDİYESİ VE TCDD İŞBİRLİĞİNDE YÜRÜTÜLEN, LARENDE, SÜMER, YENİŞEHİR VE ŞEYH ŞAMİL MAHALLELERİNİN ŞEHİR MERKEZİNE BAĞLANTISINI SAĞLAYACAK OLAN ÜST GEÇİTLERDE SONA GELİNDİ.
Karaman’da Üst Geçitlerde Sona Gelindi

Belediyesi ve TCDD işbirliğinde yürütülen, Larende, Sümer, Yenişehir ve Şeyh Şamil mahallelerinin şehir merkezine bağlantısını sağlayacak olan üst geçitlerde sona gelindi.
Çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, önümüzdeki günlerde Fen İşleri Müdürlüğünce bağlantı yollarının yapılarak sıcak asfalt serileceğini söyledi. Yakın zamanda her iki geçiş güzergahının hizmete açılacağını ifade eden Başkan Çalışkan, “Karaman, belediyemizin projeleri ve kamu yatırımları ile birlikte her geçen gün daha modern bir yapıya kavuşuyor. Şehir içi araç ve yapılmakta olan hızlı tren trafiğini daha güvenli bir hale getirecek olan üstgeçit çalışmasında artık son aşamaya gelindi. Yapım çalışmaları tamamlanmak üzere. Fen işleri ekiplerimiz bağlantı yollarını yapıp asfaltını serecek. Asfalt çalışması tamamlanır tamamlanmaz her iki üst geçitte hemşehrilerimizin hizmetine sunulacak” dedi.