X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Mazlum Coğrafyalar Fotoğraf Sergisi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Mazlum Coğrafyalar Fotoğraf Sergisi

  • Giriş Tarihi: 27.5.2015 11:08 Güncelleme Tarihi: 27.5.2015 11:15
KARAMAN BELEDİYE BAŞKANI ERTUĞRUL ÇALIŞKAN CİHANNÜMA, İHH İNSANİ YARDIM VAKFI, EĞİTİM BİR-SEN VE TÜRKİYE DİL VE EDEBİYAT DERNEĞİ’NİN ORTAKLAŞA DÜZENLEDİĞİ “MAZLUM COĞRAFYALAR” FOTOĞRAF SERGİSİNİN AÇILIŞINA KATILDI.
Mazlum Coğrafyalar Fotoğraf Sergisi

Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, Cihannüma, İHH İnsani Yardım Vakfı, Eğitim Bir-Sen ve Türkiye Dil ve Edebiyat Derneği’nin ortaklaşa düzenlediği “Mazlum Coğrafyalar” fotoğraf sergisinin açılışına katıldı.
15 Ülkede yaşanan vahşeti fotoğraflarla gözler önüne seren sergi, Hatuniye Medresesi’nde gerçekleşti. Açılış törenine Başkan Çalışkan’ın yanı sıra protokol üyeleri ve vatandaşlar da katıldı. Açılışın ardından sergiyi gezen Başkan Çalışkan, "Mazlum Coğrafyalar Fotoğraf Sergisini izlediğimiz zaman o ülkelerde yaşanan vahşetin ve işkencenin daha iyi farkına varıyorsunuz. Bu katliamların yapıldığı ülkelerin tamamı Müslümanlardan oluşuyor. Allah o coğrafyalarda yaşayan bütün Müslüman kardeşlerimize yardım etsin. Gönüllerimiz, dualarımız onlarla. Bu fotoğraf sergisinin açılışında emeği geçen herkese teşekkür ederim. Bizlere o coğrafyada ki yaşamı bir kez daha hatırlattılar” dedi.