X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Böbreği Alınan Bebeğiyle Duruşmaya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Böbreği Alınan Bebeğiyle Duruşmaya Geldi

  • Giriş Tarihi: 16.6.2015 11:28 Güncelleme Tarihi: 17.6.2015 11:55
KARAMAN'IN ERMENEK İLÇESİ'NDE MADEN FACİASINDA HAYATINI KAYBEDEN 18 MADENCİDEN 34 YAŞINDAKİ ALİ HAZNEDAR'IN EŞİ 31 YAŞINDAKİ FADİME HAZNEDAR, SOL BÖBREĞİ ALINAN 3 AYLIK KIZI SARE İLE BİRLİKTE DAVANIN GÖRÜLDÜĞÜ ERMENEK ADLİYESİNE GELDİ.
Böbreği Alınan Bebeğiyle Duruşmaya Geldi

’ın Ermenek ilçesinde, maden faciasında hayatını kaybeden Ali Haznedar’ın eşi Fadime Haznedar, sol böbreği alınan 3 aylık kızı Sare ile birlikte davanın görüldüğü Ermenek Adliyesine geldi.
Ermenek’te, 18 madencinin hayatını kaybettiği faciaya ilişkin dün başlayan duruşma bugün devam ediyor. Maden faciasında hayatını kaybeden 18 madenciden 34 yaşındaki Ali Haznedar’ın eşi 31 yaşındaki Fadime Haznedar, sol böbreği alınan 3 aylık kızı Sare ile birlikte davanın görüldüğü Ermenek Adliyesine geldi.
Anne Haznedar, kızının hastaneden dün öğleden sonra taburcu olduğunu belirterek "Kızım bugün buraya babasını savunmaya geldi. İnşallah en iyi bir şekilde savunacağız. Benim 3 yetimim aylardır neler çekiyor. Cumhurbaşkanı ve Enerji Bakanı bizlerin arkasında dursun. Bu şerefsizler, benim yiğidimi yediler, bebeğimin de böbreğini yediler" dedi.