X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Karaman Belediyesine Yeni Asfalt Serici
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Belediyesine Yeni Asfalt Serici

  • Giriş Tarihi: 20.6.2015 10:38 Güncelleme Tarihi: 22.6.2015 09:31
KARAMAN BELEDİYESİ, ARAÇ PARKINI GÜÇLENDİRMEYE DEVAM EDİYOR. BELEDİYE SICAK ASFALT SERİM İŞLERİNDE KULLANILMAK ÜZERE 2015 MODEL YENİ ASFALT SERİCİ SATIN ALDI.
Karaman Belediyesine Yeni Asfalt Serici

Belediyesi, sıcak asfalt serim işlerinde kullanılmak üzere yeni asfalt serici satın aldı.
Belediye Fen İşleri Müdürlüğü araç parkına dahil edilen araç ile asfalt serici sayısı ikiye çıkarıldı. Gün geçtikçe büyüyen ve gelişen şehrin ihtiyaçları doğrultusunda yeni araçlar almaya devam edildiğini söyleyen Karaman Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan, "Fen İşleri Müdürlüğümüzün araç parkına yeni bir sıcak asfalt serim aracı satın aldık. Daha önce bir adet sıcak asfalt serim aracımız vardı ve sıcak asfalt işlerimizi bu araçla yapıyorduk. Şimdi bu sayı ikiye çıktı. Dolayısı ile yeni aldığımız bu araç sayesinde sıcak asfalt serim işlerindeki hızımızı ikiye katladık" dedi.
Çalışkan, "Asfalt serim makinesinin yanı sıra, yıpranmış yollardaki asfaltı kazımak ve bu kazınan asfaltı tekrar kullanabilmek için ayrı bir araç daha satın alıyoruz. Bu araç ile deforme olmuş asfaltı istediğimiz derinlikte kazıyabiliyoruz. Kazınan bu malzemeyi atmak yerinde uygun yerlerde kullanabiliyoruz. Bu araç sayesinde önemli ölçüde tasarruf sağlayacağız" diye konuştu.