X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Kazım Erdem Çok Porgramlı Anadolu Lisesi Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Kazım Erdem Çok Porgramlı Anadolu Lisesi Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

  • Giriş Tarihi: 25.3.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 25.3.2015 20:32
AĞLI KAZIM ERDEM ÇOK PROGRAMLI ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİLERİ 19 MART YAŞLILAR HAFTASI MÜNASEBETİYLE KASTAMONU HUZUR EVİNİ ZİYARET EDEREK, HUZUR EVİNDE KALAN YAŞLILARLA BİR ARAYA GELDİ.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU-KASTAMONU/İHA)
Kazım Erdem Çok Porgramlı Anadolu Lisesi Huzurevi Sakinleri İle Bir Araya Geldi

Ağlı Kazım Erdem Çok Programlı Anadolu Lisesi öğrencileri 19 Mart Yaşlılar Haftası münasebetiyle Huzur evini ziyaret ederek, huzur evinde kalan yaşlılarla bir araya geldi.
Okul Müdürü Yardımcısı Onur Ekmekcioğlu, sınıf öğretmenleri ve 9’ncu ile 10ncu sınıf öğrenciler ile huzurevine gerçekleştirilen ziyarette duygusal anlarda yaşanırken; öğrenciler tarafından büyüklerin elleri öpülerek hayır dualarını aldılar. Yanlarında getirdikleri çiçekleri huzur evi sakinlerine sunan öğrenciler gerçekleştirilen ziyareti sosyal sorumluluk olarak gördüklerini dile getirerek, yaşlılarla sohbet ettiler.
Okul Müdürü Yardımcısı Ekmekcioğlu, sosyal sorumluluk kapsamında ziyaret ettikleri Kastamonu Huzur evinde güzel bir gün geçirdiklerini ifade ederek; bu tür etkinlikleri sürdüreceklerini ifade etti.