X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Devrekani Federasyonu İki Günlük Gezi Düzenleyecek
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Devrekani Federasyonu İki Günlük Gezi Düzenleyecek

  • Giriş Tarihi: 26.3.2015 17:18 Güncelleme Tarihi: 30.3.2015 09:55
DEVREKANİ FEDERASYONU GENEL BAŞKANI YAŞAR KAYACAN 29-30 MART TARİHLERİ ARASINDA KASTAMONU VE DEVREKANİ İLÇESİ’Nİ KAPSAYAN 2 GÜNLÜK GEZİ DÜZENLEYECEĞİNİ SÖYLEDİ.(MUHAMMED KÖMEÇOĞLU-KASTAMONU/İHA)
Devrekani Federasyonu İki Günlük Gezi Düzenleyecek

Devrekani Federasyonu Genel Başkanı Yaşar Kayacan 29-30 Mart tarihleri arasında ve Devrekani İlçesi’ni kapsayan 2 günlük gezi düzenleyeceğini söyledi.
Federasyon olarak 15 kişilik Yönetim Kurulu Üyeleri ile 29 Mart’ta başlayacak gezi programı hakkında bilgi veren Kayacan şunları kaydetti:
"Gezimiz; 29 Mart Pazar günü saat 14.00’da Devrekani kaymakamı Ercan Erkal’ın nezaretinde, Devrekani Belediye Başkanı Mümtaz Aliustaoğlu’nun da iştirakleri ile STK temsilcileri, köy muhtarları ile Belediye Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen "Devrekani’nin Sorunlarını İstiare" toplantısının ardından başlayacak. 30 Mart Pazartesi günü İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Tahir Zafer Karahasan, saat 15.30’da Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş ile devam edecek. Gezi’ni son durağında ise Seyh Şaban-ı Veli Türbesi’ne ziyaret ile son bulacak."