X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Öğrenciler, Kastamonu Havalimanını Gezdi
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Öğrenciler, Havalimanını Gezdi

  • Giriş Tarihi: 29.4.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 30.4.2015 01:50
KASTAMONU VALİLİĞİ, KASTAMONU HAVALİMANI MÜDÜRLÜĞÜ VE KASTAMONU MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ’NÜN ORGANİZE ETTİĞİ PROGRAM KAPSAMINDA, KASTAMONU HAVALİMANINI GEZEN ÖĞRENCİLER, İLK KEZ UÇAK GÖRMENİN HEYECANINI VE MUTLULUĞUNU YAŞADI.
Öğrenciler, Kastamonu Havalimanını Gezdi

Valiliği, Kastamonu Havalimanı Müdürlüğü ve Kastamonu Milli Eğitim Müdürlüğü’nün organize ettiği program kapsamında, Kastamonu Havalimanını gezen öğrenciler, ilk kez uçak görmenin heyecanını ve mutluluğunu yaşadı.
Kastamonu Havalimanı Müdürlüğü’nün katkılarıyla hazırlanan program ile Yıldız Adnan Konyalı Anaokulu öğretmen, idareci ve öğrencileri ile Kuzyaka İlkokulu anasınıfı öğrencileri ve öğretmenleri, 5 Temmuz 2013 tarihinde hizmete açılan Kastamonu Havalimanını ziyaret etti. Havalimanı Müdürü Mustafa Konca tarafından karşılanan öğrenciler, öncelikle havalimanının işleyişi hakkında bilgiler aldılar.
Kuleyi gezen öğrenciler, televizyon dışında ilk kez uçak görmenin de heyecanını yaşadı. Program kapsamında uçağa binen öğrenciler, mutluluklarını ve şaşkınlıklarını gizleyemedi.
Öğrenciler, havalimanını gezdiği için çok mutlu olduğunu belirterek, havalimanında çok büyük bir uçak da gördüğünü söyledi.
“Daha önce hiç havalimanı ve uçak görmemiştim” diyen öğrenciler, heyecanlı anlar yaşadığını belirterek, ilk kez uçak görmenin mutluluğunu yaşadıklarını ifade ettiler. Öğrenciler, bu tür gezilerin önümüzdeki günlerde de artarak devam etmesini istedi.