X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Muhtarlardan, Aksoy’a ‘Geçmiş Olsun’ Ziyareti
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Muhtarlardan, Aksoy’a ‘Geçmiş Olsun’ Ziyareti

  • Giriş Tarihi: 5.5.2015 13:48 Güncelleme Tarihi: 5.5.2015 14:47
GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BİR RAHATSIZLIĞI NEDENİYLE AMELİYAT OLAN MUHTAR HÜSEYİN AKSOY’A, MAHALLE MUHTARLARI GEÇMİŞ OLSUN ZİYARETİNDE BULUNDU.
Muhtarlardan, Aksoy’a ‘Geçmiş Olsun’ Ziyareti

Geçtiğimiz günlerde bir rahatsızlığı nedeniyle ameliyat olan Muhtar Hüseyin Aksoy’a, mahalle muhtarları geçmiş olsun ziyaretinde bulundu.
’da il merkezinde bulunan 19 mahalle muhtarı ile Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı temsilen Belediye Spor İşleri Müdürü Metehan Babaş, geçtiğimiz günlerde bir rahatsızlığı nedeniyle Ankara’da ameliyat olan Honsalar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Aksoy’a ‘geçmiş olsun’ ziyaretinde bulundu. Ziyaretten dolayı mahalle muhtarlarına teşekkür eden Muhtar Aksoy, yakın zamanda ayağa kalkacağını ve mahallesi için yarım kalan hizmetleri kaldığı yerden tamamlayacağını söyledi. Muhtarlar adına konuşan Hisarardı Mahallesi Muhtarı Ali Ortaoruç, mahalle muhtarlarıyla birlikte Horsalar Mahallesi Muhtarı Hüseyin Aksoy’u evinde ziyaret ederek, geçmiş olsun temennisinde bulunduklarını söyledi. Muhtar Ortaoruç, “Muhtarımıza Allah’tan şifalar diliyoruz. İnşallah en kısa sürede sağlığına kavuşur ve aramıza katılır. Muhtarımızın daha güzel Kastamonu’muz için yapacağı çok işi var” dedi.