X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER Eldar Elizade, Avrupa Şampiyonu Oldu
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

Eldar Elizade, Avrupa Şampiyonu Oldu

  • Giriş Tarihi: 25.5.2015 18:08 Güncelleme Tarihi: 26.5.2015 02:05
KASTAMONU ÜNİVERSİTESİ ÖĞRENCİSİ AZERBAYCANLI ELDAR ELİZADE, YARI OLİMPİK WUSHU AVRUPA ŞAMPİYONASI’NDA AVRUPA ŞAMPİYONU OLARAK KASTAMONU’YA GELDİ.
Eldar Elizade, Avrupa Şampiyonu Oldu

Üniversite öğrencisi Azerbaycanlı Eldar Elizade, Yarı Olimpik Wushu Avrupa Şampiyonası’nda Avrupa şampiyonu olarak ’ya geldi.
16-23 Mayıs tarihleri arasında Bulgaristan’da düzenlenen Yarı Olimpik Wushu Avrupa Şampiyonası’nda rakiplerine şans tanımayarak Avrupa şampiyonu olan üniversite öğrencisi Eldar Elizade için karşılama töreni düzenlendi.
Törende Avrupa şampiyonu olan başarılı sporcuya çeşitli hediyeler takdim edildi. Kendisine gösterilen ilgi ve alakadan dolayı teşekkür eden Avrupa Şampiyonu başarılı sporcu Eldar Elizade, “Buraya kadar gelip mutluluğuma ortak olan hocalarıma, öğrenci arkadaşlarıma ve turnuvalara katılmamızda bize destek sağlayan herkese ayrı ayrı teşekkür ederim. Önümüzde daha kazanacağımız kupalar, şampiyonluklar var. Bu başarılara ulaşmak için daha iyi çalışıp, formumu daha da yukarılara taşıyacağım” diye konuştu.
Törende söz alan Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Kastamonu Şubesi Başkanı Berat Satıoğlu da, başarılarından dolayı Eldar Elizade’yi tebrik etti. Kastamonu Genç Girişimciler Derneği Genel Başkanı Zafer Küçükşabanoğlu ise, başarılı sporcu Eldar Elizade’yi başarısından dolayı tebrik etti.