X İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR
ARKADAŞINA GÖNDER El Emeği Göz Nuru Ürünler Görücüye Çıktı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz

El Emeği Göz Nuru Ürünler Görücüye Çıktı

  • Giriş Tarihi: 10.6.2015 19:08 Güncelleme Tarihi: 11.6.2015 06:06
DADAY HALK EĞİTİM MERKEZİ MÜDÜRLÜĞÜ TARAFINDAN 2014- 2015 YILININ SONA ERMESİ MÜNASEBETİYLE YIL SONU SERGİSİ DÜZENLENDİ.
El Emeği Göz Nuru Ürünler Görücüye Çıktı

’nun Daday İlçesinde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından 2014-2015 yılının sona ermesi münasebetiyle yıl sonu sergisi düzenlendi.
Daday Halk Eğitim Merkezi salonunda düzenlenen ve iki gün süren serginin açılışını Kaymakam Zafer Sağ, Belediye Başkanı Hasan Fehmi Taş yaptı. Sergi açılışından önce öğretmenevinde protokol üyelerine bir program düzenlendi. Program saygı duruşu ve istiklal marşının okunması ile başladı. Ardından açılış konuşmasını Daday Halk Eğitim Merkezi Müdürü Şeref Beşir yaptı. Açılan kurs ve yapılan faaliyetler hakkında bilgiler sunan Beşir, tüm katılımcılara katılımlarından dolayı teşekkür etti. Açılış konuşmasından sonra Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü tarafından Atatürk Ortaokulu’nda açılan bağlama ve gitar kursuna katılan öğrenciler, kurs öğreticileri Suzan Uzun ve Mustafa Aslan yönetiminde mini bir konser verdiler. Konserin ardından sergi salonunda serginin açılışını yapan protokol üyeleri sergilenen ürünleri inceleyerek kursiyerlerden yapılan ürünler hakkında bilgi aldılar.