Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Kaymakam Demiral 'ne vedaya hazırlanıyor

Giriş Tarihi: 5.3.2013 11:36

ilçesinde bir buçuk yıl süre ile görev yapan Suşehri Kaymakamı Suşehri ilçesine vedaya hazırlanıyor.

İçişleri Bakanlığı'nın Ankara'daki Mülkiye Müfettiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirdiği Mülkiye Müfettişliği sınavları sonucu yazılı ve sözlü sınavı kazanarak Mülkiye Müfettişi oldu.

Potansiyeli kuvvetli ülke için ağırlığı olan bir ilçede görev yapmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Kaymakam , 'Bir buçuk yıl süre ile ilçe kaymakamlığı görevini layıkıyla yürütmenin gayreti içerisinde oldum. Yakın bir zaman önce İç işleri Bakanlığının Ankara'daki Mülkiye Müfettiş Kurulu Başkanlığı bünyesinde gerçekleştirilen Mülkiye müfettişliği sınavları sonucu yazılı ve sözlü sınavı kazanarak Mülkiye Müfettişi olduğumu bakanlığın sitesinden öğrenmiş oldum.

En az 10 yıl Kaymakamlık ve Vali yardımcılığı yapmış olan sicil ve başarı durumlarının iyi olanların katıldığı 49 aday arasından 15 kişi bu sınavları geçerek mülkiye müfettişi olmaya hak kazandık. Suşehri'nden kısa bir süre sonra ayrılacağım bir buçuk yıllık sürede Suşehri'nde görevimizi en iyi şekilde yürütmenin gayreti içerisinde olduk. Suşehri'nde çalışmak şereftir. Mesleki tecrübe anlamında olsun her türlü etkinlikle bize katkıda bulunmuş olan Suşehri ilçemizden güzel anılarla ayrılacağım.

Ancak halen görevimizin başındayız görevden ayrılacağımız son güne kadar Suşehri'nin emrindeyiz. Suşehrililerle gönül bağımız hep birlikte olacaktır yeni görevimiz icabı Ankara'da olacağız Suşehrili hemşerilerimin Ankara'da bir evlerinin ve kapılarımızın açık olduğunu bilmelerini istiyorum. Kamu hizmeti olsun başka sorunlar olsun Suşehrili hemşerilerimin her türlü sorunları ile yakından ilgilenmenin gayreti içerisinde olacağım. Bize yeni görevimizi layık gören devlet büyüklerimize teşekkür ediyorum. Sınavı kazanan tüm meslektaşlarıma yeni görevlerinde başarılar diliyorum' dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Kaymakam Demiral Suşehri'ne vedaya hazırlanıyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz