Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Şevval Sam'dan işçilere özel konser

Giriş Tarihi: 1.5.2013

Ünlü sanatçı Şevval Sam, önce fidan dikti ardından konser verdi. 9 bin kişinin izlediği konserde sanatçı, 2.5 saat sahnede kaldı

Sesi, söylediği şarkılarla herkesi büyüleyen ünlü sanatçı Şevval Sam, Kayseri'de sahneye çıktı. Boydak Holding'in davetlisi olarak holding çalışanlarına ve ailelerine Kayseri Kadir Has Kültür Merkezi'nde konser veren Sam, sevilen şarkılarını işçiler için söyledi. 9 bin kişinin izlediği konserde sanatçı, 2.5 saat sahnede kaldı. Boydak Holding'in kurumsal sosyal sorumluluk çatısı altında en büyük projelerinden biri olan Boydak Ormanı'nı ziyaret eden Sam, burada ağaç da dikti. 'Bellona Gecesi' etkinlikleri kapsamında sahneye çıkan Şevval Sam, Boydak Holding, Boytaş, İstikbal Yatak tesislerini ziyaret etti.

ORMANA KATKIDA BULUNDU
Boydak Ormanı'nı ziyaretinde düşüncelerini paylaşan sanatçı, "Sadece sanayicilerin değil herkesin çevreye duyarlı olması gerekir. 370 bin ağaç dikilmiş. Bir tanesini de inşallah bugün ben dikeceğim. Benim de bu ormana bir katkım olacağı için çok mutluyum" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Şevval Sam'dan işçilere özel konser
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz