Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Projenin finali Deniz Çoban'dan

Giriş Tarihi: 15.5.2013
Konya Koruma Kurulu Başkanlığı tarafından çocukların spor faaliyetleri ile uğraşarak kötü alışkanlıklardan uzak durmaları için Okullararası Futbol Turnuvası'nın 3'üncüsü düzenlendi. Turnuvayı Kocatepe İlköğretim Okulu kazandı. Final maçını yöneten Süper Lig hakemlerinden Deniz Çoban, "Çocukların maçını yönetmek Süper Lig maçlarından daha zor oldu" dedi.

600 KİŞİ KATILDI
Konya Koruma Kurulu Başkanlığı Denetimli Serbestlik Müdürlüğü tarafından Şehit Süleyman Ballan Spor Kompleksi'nde yapılan turnuvaya 37 okuldan 600 öğrencinin katıldı. Karatay İlköğretim Okulu ile Kocatepe İlköğretim Okulu'nun final müsabakasını ise Süper Lig hakemlerinden Deniz Çoban yönetti. Örnek turnuvada yer almaktan mutluluk duyduğunu belirten Çoban, "Çocuklarımızın sporla meşgul olması onları her türlü kötü alışkanlıktan korur. Ben de böyle bir projenin içerisinde yer almaktan büyük mutluluk duydum" diye konuştu.

DESTEĞE TEŞEKKÜR
Turnuvanın final müsabakasını seyreden Konya Cumhuriyet Başsavcısı Neyzen Özcan da başarılı olan okullara ve öğrencilere kupalarını verdi. Özcan, "Turnuvamızı destek olan tüm kuruluşlara teşekkür ediyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Projenin finali Deniz Çoban'dan
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz