Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Mesut Hoşcan temkinli

Giriş Tarihi: 10.7.2013

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Mesut Hoşcan, "Önümüzü görmeden atılacak adımlar, bu kulübün geleceğine mal olur. Sakin ve tedbirli gideceğiz" dedi

Transfer çalışmalarıyla ilgili acele etmeyeceklerini açıklayan Eskişehirspor Kulübü'nün çiçeği burnundaki Başkanı Mesut Hoşcan, kulübün 50. Olağan Kongresi'nin ardından hızlı bir çalışma temposuna girdiğini söyledi. Hoşcan, "Şu an takımımız kampa girdi. Transferle ilgili acele etmeyeceğiz. Takımımızın kadrosunu yeterli görüyoruz ama kamp döneminden sonra hocamızın bir isteği olursa, buna bakacağız. Yönetim kurulumuz son derece duyarlı. Eğer bir transfer gereği olursa muhakkak bu yapılacak. Ancak kamp dönemini beklememiz gerekiyor" dedi.

"DİSİPLİN SÖZÜ VERDİK"

Kendileri için mali disiplinin çok önemli olduğuna vurgu yapan Hoşçan, şöyle konuştu: "Öncelikle kamp sürecimiz var. Yurt dışındaki kampa kadar çalışacağız. Orada gerek duyulursa transfer yapılacak. Öncelikle bizim camiamıza söz verdiğimiz nokta 'mali disiplin'. Önümüzü görmeden atılacak adımlar, bu kulübün geleceğine mal olur. Bunu istemiyoruz. Sakin ve tedbirli gideceğiz. Ama transfer gerekliyse de yapacağız. Bunu herkes bilsin."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Mesut Hoşcan temkinli
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz