Türkiye'nin en iyi haber sitesi

ne yeni araçlar alındı

Giriş Tarihi: 24.7.2013 10:50

, daha iyi hizmet yapmak amacıyla araç parkına 3 adet yeni araç aldı.

Her konuda ilçeye hizmet anlayışıyla belediyeciliğe devam eden , 1 adet yol temizleme, 1 adet itfaiye ve 1 adet de su tankerini araç filosuna ekledi.
Her şeyi Bor için yaptıklarını belirten Bor Belediye Başkanı Sıtkı Erat, araç filosunu daha da güçlendireceklerini söyledi.

Erat, "Hizmet çalışmalarında acil ihtiyaç duyulan 3 adet aracı hizmete sokmaktan mutluluk duyuyoruz'' dedi.Geniş arazi yapısı olan Bor'da yeni alınan araçlarla güzel hizmetler sunacaklarına işaret eden Erat, hizmetlerin daha hızlı bir şekilde yürütülmesi için araç filosunu güçlendirdiklerini kaydetti.
Başkan Erat, konuşmasının devamında şunları söyledi.

"Bor ilçemize uzun yıllar hizmet verecek olan araçlar, çalışmalarımızda bizlere büyük kolaylık sağlayacak. Çalışma arkadaşlarımın işini kolay kılmak, vatandaşlarımızın da hızlı bir şekilde hizmet alabilmelerini sağlamak amacıyla 3 araç daha belediyemize kazandırıldı. Güçlenen araç filomuzla hizmetlerimiz daha da hız kazanacak. Bor gibi geniş ve günden güne gelişen ve büyüyen bir kentimizde, vatandaşlarımıza güzel hizmetler sunmayı amaçlıyoruz. Yeni araçlarımızla kazasız belasız hizmet sunulmasını diliyorum" dedi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Bor Belediyesine yeni araçlar alındı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz