Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Diploma alacağı gün TIR'ın altında kaldı

Giriş Tarihi: 14.8.2013

Beton ve prefabrik inşaat firmasında çalışan Gürhan Ergün, üniversite diplomasını alacağı gün TIR'ın altında kalarak can verdi. Ergün'ün nişan hazırlığı yaptığı öğrenildi

Kayseri'de beton ve prefabrik inşaat firmasında çalışan 21 yaşındaki teknisyen Gürhan Ergün, fabrikada geri manevra yapan TIR'ın altında kalarak can verdi. Kaza geçirdiği gün diplomasını alacak olan genç teknisyenin, bayram sonu ise kız arkadaşıyla nişanlanacağı öğrenildi. Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde üzerinde faaliyet gösteren Betaş Beton Prefabrik inşaat firmasında teknisyen olarak çalışan Akdeniz Üniversitesi Öğrencisi Gürhan Ergün'ün hayallerinden, geri manevra yapan TIR geçti.

NİŞAN HAZIRLIKLARI YAPIYORDU

Tonlarca ağırlığındaki TIR'ın altında kalarak ağır yaralanan Gürhan Ergün'ün, kaldırıldığı Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi'nde beyin ölümü gerçekleşti. Ergül'ün bitkisel hayata girmesiyle yasa boğulan çalışma arkadaşları, yaşananları Ergül'ün nişanlanmak üzere olduğu kız arkadaşı ile hasta olan babasına söyleyemedi. Kaza geçirdiği gün diplomasını alacağı öğrenilen Gürhan Ergün'ün, bayramdan hemen sonra kız arkadaşı ile nişanlanacağı, bir süredir de nişan hazırlıkları yaptığı öğrenildi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Diploma alacağı gün TIR'ın altında kaldı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz