Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Marmara’ya rakip

Giriş Tarihi: 3.4.2016
Kayseri Marmara’ya rakip

Valisi Düzgün, Kayseri’nin güçlü yönleri ve geçmişten aldığı tecrübesiyle daha iyi noktalara geleceğine inandığını belirtti. Düzgün kentin yatırım ve üretimde Marmara’nın alternatifi olduğunu söyledi

Valisi Düzgün ve Ekonomi Bakanı Mustafa Elitaş, Kayseri OSB Mali Yıl Genel Kurul toplantısına konuk oldu. Vali Düzgün önemli bir coğrafyada, stratejik ve metropol merkez konumunda bulunan Kayseri'nin, sanayideki değişimleri gerçekleştirdiğini söyledi. Vali Düzgün, Gayri Safi Yurtiçi Hasılası'ndaki pay, kişi başına düşen milli gelir gibi istatistiki verilere bakıldığında Kayseri'nin ortalamasının üzerinde olumlu bir noktada bulunduğunu vurguladı. "Kayseri Projelerini Konuşuyor Çalıştayı" ile yatırımlarda sinerji oluşturulmasını amaçladıklarını belirten Vali Düzgün, Kayseri için belirlenen 100 üzerinde projeye sahip çıkılması çağrısında bulundu. Vali Düzgün, Kayseri'nin güçlü tarafları ve geçmişten aldığı tecrübesi ile yatırım ve üretim açısından Marmara'nın alternatifi bir metropol bölge haline gelmesinin mümkün olduğunu belirti.

'DAHA FAZLA GELİŞECEK'
Kentin ekonomik seviyesinin her alanda yapılacak çalışmalar, beraber hareket etme kültürü ile daha ileri noktalara taşınabileceğini belirten Vali Düzgün, "Kayseri'nin huzurlu, uyumlu, geleceğe daha ümitle bakan, çok önemli alt yapı yatırımlarıyla giderek daha fazla gelişeceği kanaatindeyim" görüşünü dile getirdi.
ARKADAŞINA GÖNDER
Kayseri Marmara’ya rakip
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz