Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Doğuş Koleji TEOG’a damgasına vuruyor

Giriş Tarihi: 1.5.2016
Doğuş Koleji TEOG’a damgasına vuruyor

’de eğitim kalitesiyle en çok tercih edilen okullar arasında yer alan Doğuş Koleji, TEOG Sınavı’ndaki başarısıyla adından söz ettiriyor

Eğitim alanında son larda büyük yatırımların gerçekleştiği 'de Doğuş Koleji, birinciliği kimseye kaptırmıyor. Doğuş Koleji Yönetim Kurulu Başkanı Kenan Gündoğ, eğitim kalitesini her yıl biraz daha artırdıklarını belirterek, "Biz büyürken bize duyulan güven de büyüdü. Bu güven sayesinde yıllardan beri başarılı öğrenciler yetiştirdik. Veliler bize inanıyor, güveniyor ve bizi tercih ediyor" diye konuştu. Eğitimi öğrencinin ihtiyacına göre şekillendirdiklerininin altını çizen Gündoğ şöyle devam etti: "Kitlesel olarak verdiğimiz sınavlara hazırlık eğitimin yanında bireysel olarak da öğrencilerimizle yakından ilgileniyoruz. Sınıflarımız kalabalık değil öğrencinin sınıf içerisinde kayıp olmasını istemiyoruz. Öğrencinin eğitim hayatındaki başarısının sırrı ilkokulda atıldığı temeldir. Sadece ders açısından değil sorumluluk ve çalışma alışkanlığı kazanma açısından da bu dönem çok önemlidir" dedi.

AİLEDEN DOĞUŞ'LU
2015 TEOG sınavı Kayseri birincileri 120 sorunun tümüme doğru cevap veren Oğuzhan Kızılkaya ve Ahmet Reşat Çalı'nın ablalarının da Doğuş Koleji mezunu olduğunu dile getiren Kenan Gündoğ, "Okulumuz Kayseri'ye her zaman birincilikler kazandırmaya devam ediyor" dedi.

'SORUMLULUK SAHİBİ BİREYLER YETİŞTİRİYORUZ'
Doğuş Koleji kurucusu Kenan Gündoğ "Ulusal ve evrensel değerleri bilen, değişim ve gelişime , Atatürk ilkelerine bağlı, kendine güvenen, özgür, çevreye saygılı, yaratıcı, farklı düşünebilen, hoşgörülü, katılımcı, sorumluluk sahibi bireyler yetiştiren, tüm kaynaklarını eğitim alanında kullanan bir kurum olmak temel hedefimiz. Çocuklarımızın hobilerini geliştirememek, fark edememek ortaya olumsuz bir tablo çıkarıyor. Belki bu farkındalık hayata geçirilseydi hemen her alanda müthiş yetenekler çıkabilirdi" diye konuştu.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Doğuş Koleji TEOG’a damgasına vuruyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz