Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Gündüz mesai, nöbet

Giriş Tarihi: 24.7.2016
Gündüz mesai, gece nöbet

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, gündüz mesaideyken, demokrasi nöbetine vatandaşla devam ediyor

Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, günlerdir demokrasi nöbetine katılıyor gündüzleri ise normal mesaisine devam ediyor. Belediyecilik çalışmalarını bu tempoyla sürdüren Başkan Çolakbayrakdar, bu çerçevede Beyazşehir Mahallesi'ndeki Florya, Kırlangıç ve İpekyolu parklarındaki düzenlemesi ve yenileme çalışmalarını yerinde inceledi. Başkan Çolakbayrakdar'a, Başkan Yardımcısı Ali Bulu ile Park ve Bahçeler Müdürü Yıldırım eşlik etti.

ÜRETMEYE DEVAM
Kocasinan Belediyesi olarak tüm birimlerin görevleri başında olduğunu vurgulayan Başkan Çolakbayrakdar ülkede yaşanan elim olayın vatana hizmet sevdasını körüklediğini belirterek daha azimle daha şevkle hizmetlerine devam ettiklerini ifade etti.

YENİLEME ÇALIŞMASI
'Yeni Kocasinan'ı oluşturmak için bütün mahallelerde yenileme çalışmaları yaptıklarının altını çizen Çolakbayrakdar, sözlerini şu şekilde sürdürdü: "İlçenin dokusunu değiştirip daha güzel, daha yeşil bir Kocasinan oluşturacağız. Bu kapsamda parklarımızda her yaştan insanımızın kullanabilmesine olanak sağlayan spor aletleri ve çocuklar için kurulan oyun parkı sahaları ile vatandaşlarımız için faydalı olacak tesisler kurmaya devam ediyoruz."
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Gündüz mesai, gece nöbet
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz