Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Milli iradenin bayraktarı

Giriş Tarihi: 24.7.2016
Milli iradenin bayraktarı

, nöbetin ülkemizin geleceği için tutulduğunu belirterek, ‘Kesin sonuç alınana kadar kutlu nöbete devam edeceğiz” dedi

Büyükşehir Belediye Başkanı , 15 Temmuz darbe girişimiyle birlikte adeta Kayseri'de milli iradenin bayraktarı oldu. Gece gündüz milli iradeye sahip çıkılması için çalışan Başkan , hem bu konuda yapılan çalışmaları yönetiyor hem de bizzat demokrasi nöbetinin neferleri arasında yer alıyor. Başkan Çelik, akşama kadar bir taraftan belediye hizmetlerini takip ederken diğer taraftan da milli iradeye sahip çıkılması için yapılan etkinlikler üzerinde çalışıyor. Hainlere karşı Kayseri'yi dimdik ayakta tutan başta demokrasi nöbeti olmak üzere tüm etkinliklerle bizzat ilgilenen Başkan Çelik, akşam da nöbetteki Kayserililerle bir araya geliyor.

MEYDANDA SABAHLADI
Demokrasi nöbetlerinde Cumhuriyet Meydanı'nda sabahlayan Başkan Çelik, nöbete meydandaki sivil toplum kuruluşlarının çadırlarını ziyaret ederek başladı. Meydanda çalışan personeli ziyaret eden ve onlara moral veren Başkan Çelik, vatandaşlarla da sıcak diyaloglar kurdu. Cumhuriyet Meydanı'nda kurulan kürsüye sık sık çıkarak konuşmalar yapan, halkı selamlayan ve demokrasi nöbetini tutan halkın zinde kalması için gayret gösteren Başkan Çelik, halkla birlikte mehter marşları, ilahiler ve ezgilere de eşlik etti.

NÖBETE DEVAM EDECEĞİZ
Cumhuriyet Meydanı'ndaki demokrasi nöbetine devam edeceklerini belirten Başkan Mustafa Çelik, "Bu nöbetin ülkemizin geleceği için tutulduğunu kesin sonuç alınana kadar bu kutlu nöbete devam edeceğiz" dedi
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Milli iradenin bayraktarı
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz