Türkiye'nin en iyi haber sitesi

Halkın mutluluğu bize güç veriyor

Giriş Tarihi: 3.9.2016

Her hafta bir açılışa imza atan Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç “Halkımıza hizmet için seçildik. Melikgazilileri 2023 hedefine taşıyoruz” dedi

Yaptığı yatırımlarla göz dolduran Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç çarşı esnafı ile bir araya geldi. Vatandaşlar, Büyükkılıç'a şehrin bütününe yaptığı hizmetlerinden dolayı teşekkür etti. Vatandaşlar "Melikgazililer olarak her sabah temiz bir çevrede güne merhaba diyoruz. Altyapısı tamamlanan semtlerde her türlü kamu yatırımları mevcut. Kentsel dönüşüm ile şehrimiz adeta kabuk değiştiriyor. Bu değişim ve gelişim bizleri de olumlu etkiliyor. Melikgazi Belediyesi yatırımları ile hem farklılığımızı hissediyor hem de her yaş gurubu olarak doyasıya bu hizmetlerden yararlanıyoruz. Şehir dışından gelen misafirlerimiz şehrimize gıpta ediyor" diye konuştu.

HALKA HİZMET İÇİN VARIZ
Mahalle sakinlerinin isteklerinin önemli olduğunu, bu memnuniyetlerin bir bakıma anket sonucu saydıklarını belirten Başkan Büyükkılıç, "Halkımıza hizmet için seçildik. Önemli olan öncelikle tespit etmek ve yerine getirmektir. Zamanında yapılmayan hizmet eziyete dönüşür. Bunun bilinci ile yerinde ve zamanında yatırım ve hizmet yapıyoruz. Melikgazilileri 2023 hedefine taşıyoruz" dedi. Melikgazi'de yaşayan herkesin aynı hizmeti aldığını belirten Başkan Büyükkılıç, "Bugüne kadar hep halkın mutluluğu ve refahı için çalıştık. Halkın mutluluğun ekibime güç veriyor" diye konuştu.

OKULLAR EĞİTİME HAZIR
Melikgazi Belediyesi, ilçe genelindeki larda yaz dönemi boyunca başlattığı ilaçlama, boyama ve tadilat çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Okulların dış yalıtım, boyama çalışması yanında ilaçlama, bahçe temizliği, spor aletlerin yenilenmesi, spor sahaların bakımı gibi çalışmalar ile eğitime destek verdiklerini belirten Başkan Büyükkılıç, "Eğitime destek hizmetlerimiz kapsamında yürütülen faaliyetlerimizden dolayı iki kez hayırseverlik ödülü aldık. Hizmet vermediğimiz okul yoktur" dedi.

230 TON ASFALT ÇALIŞMASI YAPILDI
Melikgazi Belediyesi, 2016'da planladığı 350 ton asfaltın 230 tonunu üreterek 81 mahallede çalışmasını sürdürdü. Büyükkılıç "Referans belediye olarak asfaltlama çalışması bizim için günlük, olağan ve rutin çalışmalar arasındadır. Çünkü çok modern ve sökülen asfaltı yeniden değerlendirebilen asfalt şantiyemiz mevcuttur. Kendi asfaltımızı kendimiz üretiyoruz. Ancak Kayseri'de şartları nedeniyle asfalt çalışma sezonu kısa olmaktadır. Şu anda her mahallemizde asfaltlama çalışması süratle devam ediyor" görüşünü dile getirdi.
BUGÜN NELER OLDU
ARKADAŞINA GÖNDER
Halkın mutluluğu bize güç veriyor
* Birden fazla kişiye göndermek için, mail adresleri arasına “ ; ” koyunuz